Hebei Xinnate Machinery Equipment Co., Ltd

  • چین Hebei Xinnate Machinery Equipment Co., Ltd نمایه شرکت
  • چین Hebei Xinnate Machinery Equipment Co., Ltd نمایه شرکت
  • چین Hebei Xinnate Machinery Equipment Co., Ltd نمایه شرکت
  • چین Hebei Xinnate Machinery Equipment Co., Ltd نمایه شرکت
  • چین Hebei Xinnate Machinery Equipment Co., Ltd نمایه شرکت
صفحه اصلی بازار آمریکای شمالی, آمریکای جنوبی, اروپای غربی, اروپای شرقی, آسیای شرقی, جنوب شرقی آسیا, خاورمیانه, افریقا, اقیانوسیه, در سراسر جهان
نوع کسب و کار سازنده, توزیع کننده / عمده, صادر کننده, فروشنده, دیگر
مارک های SDBL
تعداد کارمندان 20~30
فروش سالانه 1,800,000-2,000,000
سال تاسیس 2007
صادرات کامپیوتر 90% - 100%

معرفی

       شرکت ماشین آلات Xinnate Hebei Co., Ltdدر سال 2007 تاسیس شد، سرمایه ثبت شده یک میلیون RMB است. کارخانه ما یک شرکت خصوصی است که R&D، تولید، فروش و تجارت را ادغام می کند.شرکت در پایگاه تولید تجهیزات لوله چین - شهرستان یانشان واقع شده است.این شهر در شهر چانژوه، استان هبهی واقع شده است. این شهر در شمال به تیانجین نزدیک است و تنها 150 کیلومتر از بندر تیانجین فاصله دارد. حمل و نقل بسیار راحت است.

کارخانه اي که مساحتش 15000 متر مربع است و بيش از 20 سال است که در خط توليد لوله پمپ بتني مشغول به کار استو در حدود 10 سال در تجارت بین الملل تخصص داشته. شرکت ما دارای 30 کارمند، از جمله 6 مدیریت، 8 مهندس، 10 پرسنل حرفه ای و فنی، و 10 پرسنل فروش بین المللی و برخی از کارگران اساسی است.سه نوع عبادت هست، از جمله کارگاه تولید لوله پمپ بتن، کارگاه پردازش لوله کاهش دهنده و کارگاه دسته بندی. تمام پردازش های تولید اتوماتیک است.نه تنها امکانات پشتیبانی برای تولید لوازم لوله وجود داردو قطعات فرسایش ما به طور گسترده در خط کسب و کار پمپ کنکریت استفاده می شودمعمولاً از طریق درمان حرارتی، به طوری که می تواند درجه مقاومت لباس لوله و عمر خدمت را بهبود بخشد.

محصولات این شرکت با کیفیت بالا فروخته می شوند و به خارج از کشور صادر می شوند. آنها عمدتا در اروپا، آلمان، اسپانیا، لهستان، آسیا، مالزی، هند، استرالیا،و ایالات متحده و غیره در بسیاری از کشورها در جهان.

قطعات اصلی شرکت ما لوله پمپ بتنی، لوله کم کننده پمپ بتنی، آرنج پمپ بتنی، فلنج پمپ بتنی، وصل کننده کلیمپ پمپ بتنی و لوله لاستیکی پمپ بتنی هستند.و در ذخيره هاي انبار ما پوتزمايستر هم هست، Sany، schwing،zoomline،IHI،Kyokuto و سایر مارک های قطعات فرسایش پمپ، مانند صفحه فرسایش، حلقه برش، سیلندر حمل، شیر S، سیلندر پلنجر، اهرم سوئیچ،قطعات کامل و سایر قطعات فرسایشعلاوه بر این شرکت ما همکاری خوبی با شرکت های داخلی ماشین آلات بتن دارد و همچنین صادرات ماشین آلات بتن، مانند پمپ ثابت، boom placer، هیدرولیک krete placer،و غیره ماشین پمپاژ بتن، و تلاش برای تکمیل زنجیره محصول برای ارائه خدمات کامل و کامل به مشتریان.

اين دو سال ، ما دوباره خط کسب و کار خود را به اتمام رسيديم ، نه تنها قطعات پمپ بتني در انبار داريم ، بلکه قطعات ماشين مخلوط کننده ، قطعات توليدي کارخانه هم داريم.

فلسفه خدمات ما مشتری اول، خدمات اختصاصی است. روح برند دنبال محصولات و خدمات با کیفیت بالا است. فلسفه کسب و کار همکاری برنده و پیشرفت ثابت است.

به من يه فرصت بده، ما با همکاري شروع ميکنيم، بعد تو سورپرايز ميگيري!

تاریخ

شرکت تجهیزات ماشین آلات Xinnate Hebei در سال 2007 با یک سرمایه ثبت شده از یک میلیون RMB تاسیس شد. به عنوان یک شرکت خصوصی کارخانه ما به تحقیق و توسعه اختصاص داده شده است،تولید، فروش و تجارت تجهیزات لوله کشی. ما در شهرستان یانشان، شهر کانگژو، استان هبی واقع شده ایم، که به عنوان پایگاه تولید تجهیزات لوله کشی چین شناخته می شود.

 

موقعیت استراتژیک ما به ما اتصال عالی می دهد، زیرا ما در نزدیکی تیانجین در شمال و تنها 150 کیلومتر از بندر تیانجین فاصله داریم.این موقعیت جغرافیایی سودمند باعث می شود که حمل و نقل راحت و لجستیک کارآمد برای عملیات ما باشد.

در طول تاریخ ما، ما بر ارائه محصولات و خدمات با کیفیت بالا به مشتریان خود تمرکز کرده ایم. ما در تحقیقات و توسعه سرمایه گذاری کرده ایم تا محصولات خود را نوآوری و بهبود بخشیم.تعهد ما به برتری به ما اجازه داده است تا یک شهرت قوی در صنعت ایجاد کنیم.

 

در حالی که ما به رشد خود ادامه می دهیم، ما همچنان متعهد به پاسخگویی به نیازهای مشتریان خود و ارائه راه حل های تجهیزات لوله کشی قابل اعتماد، پایدار و کارآمد هستیم.

سرویس

شرکت ما در ارائه طیف گسترده ای از قطعات پمپ بتن و لوازم جانبی تخصص دارد. ما محصولات با کیفیت بالا مانند لوله های پمپ بتن، لوله های کاهش پمپ بتن، آرنج پمپ بتن ارائه می دهیم,فلانج های پمپ بتنی، اتصال کلیمپ پمپ بتنی و لوله های لاستیکی پمپ بتنی. سهام انبار ما شامل مارک های مشهور مانند Putzmeister، Sany، Schwing، Zoomline، IHI، Kyokuto و دیگران است.,و اطمینان حاصل کنیم که می توانیم نیازهای متنوع مشتریانمان را برآورده کنیم.

 

ما همچنین طیف گسترده ای از قطعات لباس پمپ را حمل می کنیم ، از جمله صفحات لباس ، حلقه های برش ، سیلندر های حمل ، شیر S ، سیلندر های پلنجر ، اهرم های سوئیچ ، هپرها و سایر اجزای ضروری.این قطعات لباس طراحی شده اند برای افزایش عملکرد و طول عمر پمپ بتن، اطمینان از عملیات بدون مشکل و کارآمد.

 

علاوه بر این، شرکت ما همکاری های قوی با شرکت های داخلی ماشین آلات بتنی را حفظ می کند، که به ما اجازه می دهد طیف گسترده ای از ماشین آلات بتنی را ارائه دهیم.ما دستگاه های مختلف پمپاژ بتن مانند پمپ های ثابت صادر می کنیمبا تلاش برای تکمیل زنجیره ی محصول،هدف ما ارائه خدمات و راه حل های جامع به مشتریان ما برای نیازهای پمپاژ بتن آنها است.

 

در شرکت ما، ما رضایت مشتری را در اولویت قرار می دهیم و هدفمان ارائه محصولات با بالاترین کیفیت است. تیم ما از کارشناسان به ارائه خدمات استثنایی، پشتیبانی فنی،و تحویل به موقعچه به قطعات پمپ بتنی نیاز داشته باشید، چه به قطعات فرسایش، یا ماشین های پمپ بتنی کامل، ما متعهد به پاسخگویی به الزامات شما و اطمینان از یک تجربه بی نقص هستیم.

تیم ما

شرکت ما دارای یک تیم متعهد و ماهر از 30 کارمند است که هر یک از آنها تخصص و دانش خود را به موفقیت عملیات ما کمک می کنند. در اینجا خلاصه ای از ترکیب تیم ما وجود دارد:

  1. مدیریت: ما یک تیم از 6 متخصص با تجربه داریم که مدیریت کلی و جهت گیری استراتژیک شرکت را نظارت می کنند. آنها رهبری را فراهم می کنند، تصمیمات مهم را می گیرند،و هماهنگی راحت بین بخش های مختلف را تضمین کنید.

  2. مهندسان: تیم ما شامل 8 مهندس است که مسئول تحقیقات، توسعه و جنبه های فنی محصولات ما هستند.آنها دانش تخصصی در تجهیزات لوله کشی دارند و با دقت برای بهبود پیشنهادات ما کار می کنند، بهبود عملکرد محصول و معرفی راه حل های نوآورانه.

  3. پرسنل حرفه ای و فنی: ما یک گروه اختصاصی از 10 متخصص و کارشناسان فنی داریم که مهارت ها و تخصص ارزشمندی را به شرکت ما می آورند.آنها نقش مهمی در زمینه های مختلف دارند.، از جمله کنترل کیفیت، فرآیندهای تولید، نگهداری تجهیزات و پشتیبانی فنی.

  4. پرسنل فروش بین المللی: تیم ما متشکل از 10 نفر از پرسنل فروش بین المللی است که مسئول رسیدگی به سوالات مشتری، مدیریت سفارشات،و ارائه خدمات استثنایی به مشتریان جهانی ماآنها دارای مهارت های ارتباطی عالی، دانش محصول و درک عمیق از بازار بین المللی هستند.

  5. کارگران پایه: ما همچنین یک تیم از کارگران پایه ماهر داریم که به فرآیندهای تولید و تولید کمک می کنند.آنها نقش مهمی در تضمین کیفیت و تحویل به موقع محصولات ما دارند.

در شرکت ما، ما یک محیط کاری همکاری و حمایتی را تقویت می کنیم، کار تیمی، رشد حرفه ای و یادگیری مستمر را تشویق می کنیم.ما تلاش می کنیم محصولات برتر را ارائه دهیم، خدمات مشتری عالی و راه حل های جامع برای پاسخگویی به نیازهای مشتریان ارزشمند ما.

پیام بگذارید